LUŽ.HLASATEL 2011/10

Husův sbor

Tento oddíl je věnován budově "kostela" Husův Sbor.

Článek pro LUŽENSKÝ HLASATEL 2011/10

Osud Husova Sboru není lhostejný všem občanům naší obce. Snahu a ochotu pomoci se záchranou a oživením kostela projevilo dosud asi sedm lidí. Myslím a předpokládám, že tento počet není úplný, že mnoho spoluobčanů si přeje, aby kostel žil, aby se zde konaly například koncerty, výstavy, scházeli se zde lidé...

Husův sbor nabízí důstojné prostory, kvalitní akustiku, zahradu jako stvořenou k meditacím a setkávání a mnoho dalšího. Potřebuje jen trochu pomoci. Pomoc občana naší obce, ale i lidí ze sousedních obci, ba z celého světa, může mít nesčetně podob. Po dohodě s p. farářem můžete uspořádat koncert, výstavu, přednášku, něco opravit, informovat své přátele, poradit nebo prostě přijít.

 

Tento kratičký článek chce být prvním krokem k tomu, aby se lidé, kterým není osud Husova sboru lhostejný poznali a věděli o sobě. Pokud Vás toto sdělení oslovilo, kontaktujte mě prosím. Tel.: 604576914, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo osobně.