LUŽ.HLASATEL 2011/12

Husův sbor

Tento oddíl je věnován budově "kostela" Husův Sbor.

Článek pro LUŽENSKÝ HLASATEL 2011/12

V listopadovém čísle Luženského hlasatele jsem informoval o skutečnosti, že skupina lidí, kterým není osud Husova sboru lhostejný, požádá o začlenění do občanského sdružení "Lužná – místo pro život". Občanské sdružení otázku našeho začlenění projednalo na své listopadové schůzi s kladným výsledkem. Tato skutečnost nám usnadní přístup k různým grantům, sponzorským příspěvkům a pod., aniž bychom museli projít zdlouhavou a složitou cestou zakládání a registrace nového sdružení, zakládání bankovního účtu a tak dále. Rovněž mám v úmyslu požádat občanské sdružení o možnost prezentace na jejich (vlastně našich) webových stránkách.

Další přínos našeho začlenění do sdružení je v tom, že členové sdružení nabídli pomoc při organizačním zabezpečení adventního koncertu. Té pomoci je opravdu třeba. Je nutno zorganizovat úklid, topení, roznést pozvánky, vylepit plakáty. Také potřebujeme někoho, kdo nám pomůže připravit svařené víno a punč, které se budou podávat po koncertě.

Naše skupina je zatím nevelká. Pokud se někdo chce přidat, kontaktujte mě prosím.

Tel.: 604576914, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo osobně.